Spam rapporteren bij Argeweb vanuit Apple Mail

In dit artikel kunt u lezen hoe u een e-mailbericht kunt markeren als spam in Apple Mail.

Argeweb maakt gebruik van een Spamfilter voor alle e-maildiensten, zodat uw inkomende maar ook uitgaande e-mailberichten worden nagekeken op onjuiste content.

Voor Apple Mail is een Add-on beschikbaar, voor het geval u toch ongewenste e-mailberichten / spamberichten ontvangt. U kunt deze e-mailberichten dan direct vanuit Apple Mail aanmelden als spam bij het Spamfilter van Argeweb en verwijderen uit uw e-mailbox.

  • U kunt de Add-on hier downloaden. Zodra de Add-on geïnstalleerd is op uw computer, zal deze optie mogelijk worden in Apple Mail.
  • U kunt uw Apple Mail openen en een mail aanklikken welke spam is, maar niet is tegengehouden door het spamfilter.
  • Zodra u de mail heeft aangeklikt, kunt u bovenin kiezen voor 'Mail' en daarna voor 'Voorzieniningen'. U kunt hier op de optie 'SpamReporter_v2' klikken.
  • U krijgt vervolgens de melding of u de mail wilt markeren als spam en wilt verwijderen. U kunt hier op 'Ja/Yes' klikken.
  • De mail is gemarkeerd als spam en is uit uw inbox verwijderd.
J
Jeffrey is the author of this solution article.

Was dit antwoord nuttig? Ja Nee

Feedback versturen
Het spijt ons dat we u niet hebben kunnen helpen. Als u feedback geeft, kunnen we het artikel verbeteren.